Včerejší den jsme si společně užili mimo prostory Domova. S klienty jsme vyrazili na pizzu do restaurace, kde si pochutnali na dobré pizze a těstovinách a následně jsme poseděli nad kávou.
Snažíme se našim klientům nabízet pestré aktivity nejen v Domově, ale také mimo něj. Věříme, že změna prostředí, společné zážitky a možnost navštívit oblíbená místa přispívají k dobré náladě i celkové pohodě.
Ani deštivé počasí nás neodradilo a výlet jsme si společně moc užili.